Nighthold taktikák

Ha valaki szeretne pirospontot szerezni (ezt tőlem lehet kapni, 5 pirospontot Felna bevált egy csillagra, 5 csillagot Nyndell egy smile-re, 5 smile-ért egy napra fix raidspotot lehet szerezni Muminál Nightholdban), az kezdhet felkészülni Nightholdra!
Kezdetnek itt is lenne egy minimalista stratégia-guide:

2 Likes

Zsír, köszi!! :smile:

Apró megjegyzés.
Az általam kiírt raidekről, úgy fognak repülni az emberek, mint a huzat, ha fogalmuk sincs a taktikákról.
Első héten végig fogjuk verni HC-t és ehhez olyan mértékben fogom kiszórni a népet, amilyen mértékben szükséges.
Természetesen teljesítmény alapján is.

1 Like

Akkor … ez azt jelenti , hogy flask, poti, kaja kötelező !!! : ) És jogos ami jogos :smiley: remélem nem feleslegesen intézem itt a szabadságaimat :smiley: min. lenne egy HC clear, ha nem jön össze, kártérítést követelek ! :+1:

Flask, poti, kaja eddig is kötelező volt, max nem volt maximálisan ellenőrizve.

Huhh látom angol, de addig csak sikerül értelmezni nekem is, nem tökéletes sajnos az angolom, de a lényeg csak át fog jönni :smiley: vagy üzletelek az angol tanárral és lefordítja nekem :'D

Edit-eltem Khara postját, mert ő még a régi guide-ot csatolta. Itt-ott van minimális eltérés.

Viszont ez a “piros pont->csillag->smile->fix raidspot” hogy értendő? Mert nem teljesen értem, ez nekem még új :smiley: Milyen tettekért és hogyan lehet például a piros pontot szerezni?

Egy fokkal részletesebb (HC) taktika guide

Rövid taktikai videók. Még pont van időtök megnézni raid előtt! :smiley:

Skorpyron

Chromatic Anomaly

Trilliax

Spellblade Aluriel

Krosus

Tichondrius

Star Augur Etraeus

High Botanist Tel’arn

Elisande

Gul’dan

GL Boyz!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nIwTAnIZbwJdqimmm9fyxtCQat7sLjUeTbZQ4myqQs8/htmlview?ts=58683c72&sle=true#

1 Like

Warcraft Logs - Battle.Net - WowProgress - Facebook