Jelentkezés - DárthWeeder [Felvéve]

Először is itt az armory linkem: http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Dárthweeder/simple

Színvonalas raidre illetve mythic contentre vágyó assa/sub rugó vagyok. Mivel sub sajnos jelenleg nem eléggé viable mythicre ezért assán raidelek. Volt egy elég komoly raides múltam WotLKban, utána abbahagytam a játékot és Legion launchra jöttem vissza. Célom leginkább az hogy egy értelmes odafigyelő csapattal raideljek kellemes körülmények között. Abszolút támogatója vagyok mindenfajta kritikának (amennyiben ezt civilizált emberek módjára történik), valamint én is szeretem szóvá tenni ha valami nem tetszik, remélem ezért senki nem haragszik meg.

Magamról egy keveset: Dávid vagyok, 23 éves egyetemista, jelenleg Bécsben tanulok, ami azért fontos mert alkalmanként járok haza Budapestre, ez pedig pár hetente potenciálisan ütközik 1-1 raid nappal, de ezt természeten jóval előre fogom jelezni. Láttam egy pár másik jelentkezésben hogy említve van a számítógép, ez enyémmel is csak akkor lesz baj, ha elromlik egyszer.

Megtisztelnétek egy mihamarabbi válasszal,
szép napot mindenkinek,
Drótvödör

Üdv,

ez tőlem egy egyértelmű +. :slight_smile:

Támogatom +

closed #4

Warcraft Logs - Battle.Net - WowProgress - Facebook