Hiba - wow51900319

Van olyan akinek ezt - wow51900319- bedobálja hibakódnak, és lebassza a szerver, mert már cseppet engem szétbasz az ideg. Tud rá valaki valami megoldást? Kösz, Schafi

Nekem ilyesmit nem ír viszont nèha összeomlik a videokarim drivere és érdekes módon CSAK a battle.net miatt. Amióta feljavítottam a windowsomat nem nagyon csinálja szerencsére.

Milyen windowsod is van? Mert nekem 8.1-nel írt ki hibaüzeneteket. Es amikor frissítettem win 10-re, akkor jött a videokarim driverének a hülyesége

win 10

Nos elméletileg ezt a hibát több ezer kisebb dolog okozhatja, leginkább azt ajánlják, h wow fórumon írj nekik pontosan mindent és kb úgy tudnak segíteni. Boccs, ha ez nem volt túl nagy segítség, de én ezt találtam :confused:

Megpróbálhatnád azt is hogy rendszergazdaként indítod el, nekem eddig bevált :smile:

Ahogy nézem a Blizz fórumot, nagyon sokaknál előjött ez a hiba, ergó a hiba nem nálad van. Pár hónapja is volt egy ilyen ledobálós hullám. Sokat nem tehetsz, vársz, míg megoldják.

ok kösz, tehát Vikthor várok addig amíg megoldják, mivel türelmes ember vagyok hip-hop meglesz biztos :smiley:
kösz a helpet skacok, bár nem tom van-e még értelme fórumra írogatni, azt viszont majd Poti megírja me’ én németes vok :D:D:D

http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/17612361111
Itt van a topic is.
Blizzard bácsi (még) nem kezdett el dolgozni a dolgon
Szóval don’t fos :grinning:

Warcraft Logs - Battle.Net - WowProgress - Facebook