[Felvéve] - Ret/Prot Pally

Üdv Mindenkinek!

Tegnap értesültem , hogy még mindig TGF van a guildetekben, mivel ritkán látok magyar guildet hírdetni, valami egyéni céljaim is vezérelnek egy jó csapatban és közegben történő játékhoz, ezért elhatároztam, hogy jelentkezem hozzátok.

Magamról:
Gusztinak hívnak, 25 éves vagyok,BC óta játszok, amelyben 2 content kiesséssel, de folyamatos részvételt és tapasztalatot tudhatok magaménak. Foglalkozásomat tekintve hivatásos katona vagyok viszont még is egyetemre is járok (TE - Testnevelő Edző szak). Az iskola többnyire péntek szombat vasárnap, de ez eddig sem volt gátló tényező játék esetén, inkább a szolgálat a meghatározó, mikor hol van szükség fokozott katonai jelenlétre.

Objektív tapasztalat:
Több éves guild leader, 7 említésre méltó megjárt Guild, Exactled with your Mom etc. , amelyek mára már felbomlottak és a jól összeszokott csapat különvált. Saját kedvencem a WOTLK content volt, illetve a Cataclysm is ide tartozik.
Évek során szerzett tapasztalat:

Paladin (Ret ,Holy, Prot)
Druid (Resto)
Monk (BM, Windwalker)
Hunter (MM, Survi)
Demonhunter (Vengence, Havoc)
Deathknight (Unholy,Frost,Blood)
Mage (Arcane)
Priest (Shadow only)

Szubjektív tapasztalat:
Mainemnek leginkább a Paladin-t nevezném, többet is foglalkozok vele mint mással. Az IL jelenleg hagy némi kivánni valót maga után, de ez véleményem szerint olyan dolog , amelyen sosem késő változtatni. Wowarmory-n váltakozni láthattok kettő Set-et, az egyik a Set Bonus miatt került összeállításra, a másik pedig a PVP miatt. A set bonus természetesen kevesebb IL-el kecsegtet, az mindösszesen 897, míg a másik 901, ezért ha elsődleges véleményetek, hogy meg sem üti a 900-as IL akkor legalább nézzetek rá sűrűbben az armory-ra. Előre is köszönöm.

Jelenlegi rendelkezésre álló altok:
Bár a tapasztalataim között felsoroltam rengeteg classt, azonban időm szűke miatt nem volt időm mindegyiket felhúzni ezidáig.

Monk (BM + Windwalker)
Demonhunter (Veng, + Havoc)
Dk (Blood+ Frost )folyamatban

Motiváció:
Elsődleges célom egy családértékű Guild törzshelyes tagja lenni, aki megérti, ha néha el kell szakadnom a hétköznapok kényelmétől és szélsőséges terepviszonyok élvezetébe kell vetnem magam 1-2 hétre. Ez nem fordul elő havonta, ugyanakkor amire allergiás vagyok az az összetartás hiánya és a taplóság. Bár a toleranciaszintem magas, de ez az én kriptonitom. Én szívesen segítek bárkinek, akár Alt-ok gearelésében, Mythic Dungeon Runok tankolásával, valamint PVP-ben Boostolással Guildes pusziért. Összefoglalva szeretnék építő tagja lenni Guildeteknek és elősegíteni egymás fejlődését.
A mihamarabbi viszontlátásig:
Üdv: Guszti

Gépem:

Intel Core i7-6700 CPU, 340 GHz 15MB Cache
16GB DDR4 Quad Channel
2TB 7200rpm HDD
250GB 850 EVO SSD
nVidia GTX 1060 6GB
Cooler Master Hyper 212 EVO

Üdv,

tehát, hogy tisztázzuk. Ez az apply se, mint a kis idővel korábbi applyd se számolható igazi jelentkezésnek. Ajánlanám a Szabályzat elolvasását kezdés képpen.

Elolvastam! Remélem ez már megfelel.

Üdv újra,

igen, jól össze lett rakva az apply. Csupán a gearen a versatility enchák piszkálják a szemem (meg a hiányzó back encha :slight_smile: ), viszont ha raidelni fogsz akkor gonolom majd cseréled őket. Viszont ez így is egy + tőlem.

Elbeszélgetés alapján felvéve.

closed #6

Warcraft Logs - Battle.Net - WowProgress - Facebook