[Felvéve]Legodemon-Havoc Demon Hunter

Sziasztok!

Kicsivel több mint fél éve kezdtem a játékot és úgy érzem most jött el az ideje hogy kicsit komolyabbra fordítsam a játékot raidek szempontjáből.

Rólam:
Márknak hívnak 16 éves vagyok. 2016. októberében kezdtem a world of warcraftal játszani.

Objektív tapasztalat:
Eddig a Defender of Quel’Thalas guildben voltam. A legnagyobb teljesítmény általában a NH HC 9/10 volt, ha Gul’dant is meg akartuk ölni több mint 6 próbálkozás kellett hozzá. Két ok miatt jöttem el onnan. Az egyik ok az volt hogy mindneki szemétkedett velem, azt elvárták hogy én segítsek nekik de ha nekem kellett egy kis segítség úgy voltak vele hogy oldjam meg magam. A másik ok az volt hogy szeretnék Mythic raideken résztvenni ők pedig nem hajlottak Mythic felé.
Három főbb karakterem van:
-Havoc DH(main karakter)
-Guardian Druid(ALT)
-Frost/Blood DK(jelenleg nem játszok vele)

Szubjektív tapasztalat:
Talán az egyik legnagyobb probléma az lehet hogy újoncnak számítok a játékban (ezért is voltak olyan lekezelőek velem). Az előző kiegészítőket nem ismerem annyira.
Az alábbi karakterekről tudok keveset:
-Rouge
-Paladin
-Warrior
-Hunter

Motiváció:
Mint említettem Mythic raid lenne a cél de addig még sokat kell fejlődni és egy jó társasághoz szeretnék tartozni.

Armory link: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/ragnaros/legodemon

Üdv,

jól összeszedett apply, a karakter nagyjából rendben van(psst, pótold azt a back enchát :smiley: ). Gondolom a szabályzatot elolvastad (vagyis remélem :D)A lekezelést nem értem a másik fél részéről, pályakezdőknek is meg kell adni a lehetőséget és segítséget nyújtani, ha van rá igény :). Ez részemről +.

A back tegnap este esett és még nem volt időm pótolni az enchantot. És én sem értettem miért viselkedtek velem így…
Szabályzatot elolvastam.

Üdv!

Köszönjük a jelentkezést!

Az applid rendben van. Tartalmazza a kellő infókat, látszik, hogy az írás megkezdése előtt megnézted, amit kellett.

A karaktereden pedig megvannak a szükséges cuccok; 2 jó trinket és legendary, gemek és egyéb nyalánkságok.

A társaság miatt meg ne aggódj, itt meg fogod találni (te is) a helyed.
(Azért egy “pro” tippet idetolok: Legyél kezdő vagy nem, ha a dolgodban nem vagy biztos, inkább kérdezz, minthogy csöndben maradj)

Ez részemről is egy +.

closed #5

Warcraft Logs - Battle.Net - WowProgress - Facebook