[Felvéve]Keira - Resto Druid

Sziasztok!
Viktória vagyok, idén töltöm a 18-at és majd a Corvinus egyetemre szeretnék jelentkezni, emiatt rengeteg időmet elveszi a tanulás. Szeretek beszélgetni és jó társaságban lenni, ezért a megmaradt szabadidőmet szeretném ingame is egy kellemes társaságban eltölteni.

Hosszas gondolkodás után úgy döntöttem, hogy jelentkezem hozzátok. Ennek igazából két oka van, az egyik, hogy a mostani guildemben már alig van valaki online, a másik pedig hogy egyre több ismerősöm is nálatok van, pl Khara, Maes, Mumee, és csak jókat hallok rólatok. :smiley:
Jópár éve játszom, mindig is resto druid volt a mainem. Healelni nagyon szeretek, dpselni viszont kevésbé. :smiley:

Jelenleg ezt a geart és progresst tudom felmutatni a karakteremmel ami mondhatni elég karcsú, de mindenképpen fejlődőképes. :smiley:

A célom ezzel a jelentkezéssel, hogy végre egy jó csapattal tudjak raidelni és haladni a contenttel, mythic raidelést is szívesen kipróbálnám ha van rá lehetőség.

Előre is köszönöm a válaszotokat!

arieK

A kedvenc ex-klántársam <3

Gondolom nem kérdés hogy támogatom-e, úgyis benne van a kezem… aaabban, hogy jelentkezett, szigorúan! :wink:
+

Szerk: ideje volt! :smiley:

Hali!

Köszönjük a jelentkezést!

Az applihoz nem fűznék hozzá sok mindent, teljesen rendben van.

A druidád egy kicsit le van maradva ILVL terén, bár kétlem, hogy pont a gearhiány okozna problémákat :smile:

Így én is +-t adok neked recruit rangra.

Sajt.

3 Likes
closed #5

Warcraft Logs - Battle.Net - WowProgress - Facebook