[Felvéve] Jelentkezés - Tűzmágus

Sziasztok!

Félve adom be az applymat, ugyanis wowproggress alapján rendelkeztek már jól gearelt tűzmágussal, de próba szerencse!

Rólam:
Bencének hívnak, 20 éves vagyok jelenleg műszaki informatikusnak tanulok, a hobbim a wow mellet a kondi terembe járás valamint szeretem még a HS-t és a sorozatokat minden mennyiségben.
Objektív tapasztalat:
MoP ban kezdtem el igazán játszani ez normal raidelést és cm 10/10-et jelent , WoD-bank is folytattam a normal(hc) raidelést egy kis kihagyással (teljes BRF) HFC ben kostóltam bele a Myhtic raidelésbe 9/13.
Jelenleg 9/10 hc nál tartok de a guildem sajnálatosan feloszlott(Game is not over).
Ez idő végig mage mainel játszottam altként jelenleg MW monk jöhet szóba de viszem túlzásba az altkarakterek geralését stb.

Szubjektív tapasztalat:
A gearem jelenleg a lehetőségekhez képest a legnagyobb elérhető fegyver teljesen kipörgetve, nem jelent gondot a myhtic progressbe való bekapcsolódás.
Jelenlegi altok:
MW monk (másik realm)
Havoc DH (másik realm)
Motiváció:
Szeretnék egy stabil progress guild tagja lenni ahol remélhetőleg a hangulat és légkör is barátságos.
Gépem:
Itt lesznek hiányosságok mivel fejből nem tudom az egészet.

Intel i5 3.generációs processzor
8 giga ram
ATI 7850 1GB
128GB SSD (inenn fut a wow)

Armory link: http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Stìfler/simple

_Titkosfűszer_ : relfitS

Üdv,

meggyőző, jól összeszedett apply, ahogy látom tapasztalat nagyjából megvan, ez tőlem egy +.

Nem kell félni, nem harapunk!
A légyeget már elmondta a kolléga
Részemről +.

closed #4

Warcraft Logs - Battle.Net - WowProgress - Facebook