[Felvéve] Jelentkezés: Glomfur (Fury MS/Prot OS)

Jó napot, sziasztok!

Magamról:
Szüleim a Tamás keresztnevet adnák nekem, közel 34 évvel ezelőtt. Munkanapjaimat egy magyar tulajdonú informatikai kereskedő és szolgáltató vállalkozás ügyvezető igazgatói munkakörében töltöm. Családom van, 1 feleség és egyelőre 1 leánygyermek.

Tapasztalat:
A nagy kataklizma első napjaiban kezdtem egy játszani. Ezt a kiegészítőt (FL/DS) sikerült egy ütős csapattal (Raging Force) elég szép eredménnyel végigütni. A pandák érkezése sajnos nem minden guild tagnak tetszett, így ahogy szokott lenni az emberek szépen lassan elfogytak, Elegon HC volt az utolsó akit sikerült lefektetni. Ekkor már a gólya bármikor hozhatta (ingame szóval :slight_smile: ) a loot-ot, így én is arra jutottam hogy inkább pihentetem egy kicsit a játékot.
Dreanorban visszanéztem, de még mindig sok volt az IRL tennivaló, így nem jutottam el odaáig hogy aktívan raidelhessek.
Legion: EN: 2/7M, ToV: 3/3 Hc, NH: 2/10 Hc. Egy HC/M beállítottságú guildet keresek, az előbb leírtak folytatásához.

Jelenlegi altok:
Nincs említésre méltó, mindig is a warrior-ral játszottam.

Motiváció:
Én sem tudnám jobban megfogalmazni: :slight_smile:
“A célom ezzel a jelentkezéssel az, hogy egy agilis csapat dinamikus tagjává válhassak, akikkel tudok haladni a contenttel, de mégsem rúgnak ki, ha 100-ból 1x elrontom a taktikát. Én is toleránsnak tekintem magam, és szeretném, ha mind a csapat tagjaként, mind pedig csapatként közösen fejlődne a játékunk minősége.”

Gépem:

Asus G53SX:
Intel Core i5-2430M
8GB DDR3 Dual Channel
500 Gb 7200rpm HDD
120G HyperX Kingston SSD
nVidia GTX 560 1,5 GB DDR5
Igen, nem up-to-date specifikáció, de simán megy gyári 2-5 grafikai beállítások mellett.

Armory link:
http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Glomfur/advanced

Bízva a mielőbbi pozitív elbírálásban,

Glomfur

Remélem, ugyanúgy definiálod a “toleráns” szót, mint én :smiley:
Részemről +.

Tőlem is egy támogatom +

Üdv,

természetesen ez tőlem is egy +. :smiley:

closed #5

Warcraft Logs - Battle.Net - WowProgress - Facebook