[Elutasítva] - Pinkflufy

-Gearhoz pár szó kicsit tulzásba vittem a versát de majd fixálom ezért nincsen felencsázva minden 2 legendarym van cserélni szeretném a feet( http://www.wowhead.com/item=132455/norgannons-foresight ) ot valamire ami nem ez :smiley:
Marquee Bindings of the Sun King erre jobb a stat (tudom hogy ez nem feet)

The nighthold végig megy normon de valószinüleg hc-n sen okoz majd gondot.
The Nighthold Lfr 10/10 norm 10/10

The Emerald Nightmare lfr 7/7 norm 2/7 tul könnyünek bizonyult igy lecsaptuk hc 7/7 (Critical Destroyer guild-al)

24 éves vagyok ts van dbm van

Üdv,

az apply nagyon összecsapottnak tűnik, jobban össze lehetett volna szedni(előző applyk alapján). Karaktert kissé jobba rendbe lehetett volna tenni az apply írására. Én nem vagyok meggyőzve. -

2 Likes

nemfogok önélet rajzot irni 1 guild applyhoz critical destroyerben voltam officer és oda nem várnak el ilyen applykat pedig 1000 fös guild és napi 4 raid indul. :smiley: szóval akkor viszlát.

Ja, csak mi nem vagyunk gyüjtőguild. Viszlát.

Amúgy az 1000 fő hogy jött ki? Unique players: 178.

1 Like

Én csak annyit mondanék, hogy azért van jelentkezés minta az oldalon, hogy legyen egy képed arról, hogy mit is szeretne rólad tudni a guild.
Nyilván masszívan tulzás, azt mindenkitől elvárni, és nem is az a lényeg, hogy valaki önéletrajzot írjon. De nem árt, ha kiderül pár dolog az appliból, meg mondjuk rendezett.

Na már most az első postod annyira nem is érdekes. Ellenben a másodikból az derül ki, hogy kurvára nem akarsz te ide jönni. Úgyhogy minden jót.

4 Likes
closed #6

Warcraft Logs - Battle.Net - WowProgress - Facebook