A sötét oldal part 2

Sziasztok !

Eljött az én időm is, visszatérek a gyökereimhez (horda) , több okbol kifolyólag, ügye anno amikor úgy döntöttünk ,hogy egybeolvadunk, amibol persze 4-5 ember lett csak, na mindegy… próbáltunk veletek egyeztetni , hogy a réd idopontokat, a jelenlegi 20:00 -t tegyuk át lehetőség szerint 19:00-ra , ha ez így lett volna, a rédek 90%án részt vehettem volna, de sajnos ez nem történt meg… Az este 11 kori végzéssel önmagába nem lenne problémám, de sajnos nehezen tudok elaludni, amivel megint csak nincs semmi baj, ami viszont már gond, hogy nagyon szeretek aludni :smiley: , már 2x volt rá példa h elég csunyan elaludtam gyakorlatilag a réd miatt, és nem mentem melózni, ami azért valljuk be… nonsense. Ez a legnagyobb indok, és ezért eljutottam egy pontra, vagy abbahagyom a játékot, vagy egyáltalán nem rédelek, de mivel nekem alapvetően a játék = réd, ezért jött szóba, mint alternatíva a Horda. A sötét oldalon, még hogy mi lesz, azt nem tudom, új klán alapítás megfelelő réd idopontokkal, vagy keresni ott egy klánt… tudomásomra is jutott egy klán, akik számomra tökéletes idopontokkal rendelkeznek, a kapcsolatot semmilyen formában nem vettem még fel velük, tehát nem biztos , hogy lenne ott helyem. Most következzen a “kisebb” indok, ami lehet, hogy mégse olyan kicsi? ! Úgy gondolom, hogy nem sikerult beilleszkednem a klánba úgy, ahogy szerettem volna. Ez alatt arra gondolok , hogy van kb 5-6 játékos az irl barátaimmal együtt(!) akikkel szívesen játszok, és ha ők nincsenek fent, akkor hiába van fent 50 online játékos, mégis egyedül érzem magam, és mehet a pug, ez természetesen az én hibám is. Van olyan játékos pl (Mumi) akivel szívesen játszanék, de az illeto család és egyebek miatt , nem nagyon aktív rédeket leszámítva. 1-2 irl barátom, már megtette ezt a lépést, és valószinu , hogy többiek is csatlakozni fognak.

Köszönöm a vezetőség munkáját, ez alatt elsősorban Mumi-ra gondolok, le a kalappal !! Nagyon szívesen játszanék még veled a jövőben ! Szerettem volna (illett volna ) ezt neked ts-en elmondani, de mivel így délelott amikor megszületett ez az elhatározás, nem volt fent 1 officer se, ezért jottem a forumra. Haragot nem táplálok senki felé, és ahogy rengetegszer említettem… nekem azzal nem volt itt sose bajom , hogy nem 10/10 M guild vagyunk.

További sok sikert ! Sziasztok
Thx

UI: typo, wall of text

Warcraft Logs - Battle.Net - WowProgress - Facebook